Yükleyiciden Çık
+90 342 321 83 15
Değirmiçem Mahallesi Abdullah Çolakoğlu Cd. No:8/A 27090 Şehitkamil/Gaziantep
kurumsal
kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

Biz Kimiz?

TLC Grup'u tercih eden her bir müşterimiz, güvenilir ve üstün kaliteli hizmeti garanti etmiş olur.
TLC Grup, taşımacılık hizmetleri pazarında 20 yılı aşkın deneyime sahip işinde uzman bir ekiple çalışmaktadır. Şirketimiz farklı taşımacılık yöntemleriyle gerçekleştirilen uluslararası taşımacılık hizmetleri, ithalat ve ihracat destekleri, konsolidasyon, gümrük müsaadesi ve kargo sigortası gibi geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Deneyimli ve uzman kadromuz her bir müşterinin özel ihtiyaçlarına yönelik en iyi lojistik çözümlerini sunmaktadır. Şirketimiz geniş ofis ağı ve profesyonellerle olan işbirlikleri sayesinde daima sizin ve ortaklarınızın yanındadır.
Kurumsal

Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz, entegre lojistik çözümleriyle, müşterilerine lojistik hizmetinden daha fazlasını sunan, bugünkü tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren, başta müşterileri olmak üzere, tüm paydaşları tarafından küresel ölçekte en çok tercih edilen lojistik aktörlerinden biri olmak.
Misyonumuz,
Küresel sektör tecrübesini yenilikçi ve profesyonel yapısıyla güçlendiren, Tedarik zincirinde müşteriye özel sunduğu yüksek performanslı, verimli ve kurumsal çözümlerle lojistik hizmetini bir sonraki seviyeye taşıyan, Entegre hizmetleriyle müşterilerin rekabet güçlerini arttırmayı ilke edinen, Maliyet odaklılık ve sürdürülebilir karlılık anlayışı ile tüm paydaşlarına fayda sağlayan, Şeffaf, güvenilir ve stratejik bir çözüm ortağı olmaktır.
Kurumsal

Değerler

-Dürüstlük ve Şeffaflık
-Sorumluluk
-Hesap Verilebilirlik
-Rekabet ve Adalet
-Yaratıcılık ve Mükemmeliyet
-Eşitlik ve Güvenirlik
-Çalışanların ve Müşterilerin Memnuniyeti
-Yerel Kültürlere Saygı
-Çevreye Duyarlılık
-Sosyal Sorumluluk Bilinci

Gelişmelerden Anında
Haberdar Olun.